O projektu

Vítejte na portálu E-hospody.cz,
portál e-hospody je součástí internetového projektu e-bary.cz, e-hospody.cz, e-kluby.cz, e-kavarny.cz, e-vinarny.cz, e-restaurace.cz, největších online-katalogů pohostinských zařízení a zábavních podniků v České republice (provozoven). Tento katalog slouží nejen k prezentaci jednotlivých podniků, ale i k lepší orientaci pro potencionálního návštěvníka nad nabídkou v ČR a k možnosti zpětné vazby návštěvníků podniků.

Majitelé podniků (provozoven) je mohou na tomto webu prezentovat zdarma nebo je zviditelnit pomocí zvýhodněných pozic v rámci placené prezentace.

Důležitou vlastností portálu je možnost zpětné vazby zákazníků. Jednotlivé provozovny může kdokoliv hodnotit nebo přidat do oblíbených (pouze registrovaní uživatelé webu). Pro ostatní návštěvníky hledající správné místo pro posezení/pobavení/navečeření jsou takového informace velmi cenné.

Návštěvníci mohou využít jednoduché vyhledávání restaurací podle lokality, kuchyně nebo typu podniku. Samozřejmostí je také fulltextové vyhledávání, které je vhodné využít v okamžiku, kdy znáte pouze část názvu nebo adresy hledané restaurace. Pro návštěvníky mající konkrétní požadavky je k dispozici podrobné vyhledávání, kde můžete specifikovat téměř cokoliv, na co si vzpomenete (např. klimatizovaná resturace s wifi na praze 3, kde se dá platit platebními kartami).

Další užitečnou funkcinalitou portálu je automatické zobrazení mapy u každé provozovny a možnost zobrazení provozoven v nejbližším okolí.

Pokud jste zde nenalezli Váš podnik, můžete ho přidat po přihlášení (registrace).

Děkujeme za přízeň.

Tým projektu E-hospody.cz


Menu